Movies
Ratings
1426
NocturnalRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 5.0
Cape FearRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Sum of All FearsRated ★ 4.0
Three Days of the CondorRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
Den of ThievesRated ★ 4.0
Silent NightRated ★ 2.5
K-19: The WidowmakerRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
Land of BadRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 4.0
Black CrabRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 4.0