Titles you rated
Spy NationRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 4.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5