Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5