Movies
Ratings
20
Tidal WaveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Picture MeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
King and the ClownRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0