Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0