Series
Ratings
69
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 4.5
Behind Your TouchRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5