Movies
Ratings
352
DetachmentRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystemRated ★ 4.0
Miss PotterRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Rescue DawnRated ★ 4.0
Saving Jessica LynchRated ★ 4.5