Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Dog DaysRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Riley's First Date?Rated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0
UnlockedRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0