Series
Ratings
167
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
- Hare+Guu FinalRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 4.0
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 3.5- PubertyRated ★ 3.5
- Eun ShilRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 3.5- GhostRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5- VirtueRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.5- School 2Rated ★ 3.0