Titles you rated
30 Days of NightRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 5.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0- The LetterRated ★ 4.0
The GooniesRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0