Movies
Ratings
767
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
KafkaRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 1.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 3.0