Titles you rated
Initial D: First StageRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Star Trek: The Next GenerationRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0- 勇者王ガオガイガーRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5