Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5- Anthony Joshua: The Road to KlitschkoRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 3.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 3.0
Red SorghumRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.0
Men, Women & ChildrenRated ★ 3.0- Welcome to my homeRated ★ 3.5
Love DocuRated ★ 3.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 3.0