Movies
Ratings
47
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0