Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 0.5
The CollectorRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0- 떠돌이 까치Rated ★ 3.0
HerculesRated ★ 2.5
Hong Gil DongRated ★ 2.5- 흙꼭두장군Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5