Titles you rated
Non-StopRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 5.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Last PresentRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
Eight BelowRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
The ExecutionerRated ★ 3.0
American PieRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0