Titles you rated
Money Heist: The PhenomenonRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
ExitRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
The NegotiationRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5