Titles you rated
The GiverRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Super Mario Bros.Rated ★ 3.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
Inspector GadgetRated ★ 3.5
The OneRated ★ 3.5
SphereRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.5