Movies
Ratings
132
The RoadRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.5