Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
SecretRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0