Movies
Ratings
1167
AlliedRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 1.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0