Series
Ratings
451
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5