Titles you rated
PatersonRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
GoodFellasRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
TenetRated ★ 0.5
GrassRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0