Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0