Movies
Ratings
1716
F1: The MovieRated ★ 2.5
She Walks in DarknessRated ★ 2.5
Train DreamsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
About SchmidtRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
The MauritanianRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
First CowRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
NostalgiaRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
ElleRated ★ 3.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.0