Movies
Ratings
96
The Social NetworkRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5