Movies
Ratings
571
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5