Series
Ratings
28
Game of ThronesRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
24Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0