Titles you rated
ShooterRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
25th HourRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5