Movies
Ratings
250
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0