Movies
Ratings
46
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 4.0