Movies
Ratings
266
Who Am IRated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5