Series
Ratings
60
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Something About 1%Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5