Titles you rated
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Nut JobRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
PredatorsRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.5
Final Destination 3Rated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Happy LifeRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 5.0