Movies
Ratings
95
IdentityRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.0
American BeautyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0