Movies
Ratings
261
Free WillyRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 0.5
ColombianaRated ★ 2.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
A PromiseRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 1.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0
JawsRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Bank JobRated ★ 2.5
Memento MoriRated ★ 3.0
Once Upon a TimeRated ★ 0.5