Movies
Ratings
291
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Jackass: The MovieRated ★ 2.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
The Hills Have Eyes 2Rated ★ 2.0
PredatorsRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
The DivideRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
9Rated ★ 2.0
HostageRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Stake LandRated ★ 3.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.0