Series
Ratings
18
LostRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0