Movies
Ratings
624
Bad Boys IIRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 4.0