Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
SickoRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
TimecrimesRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5