Movies
Ratings
813
Believer: extended cutRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.5
FractureRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5