Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
In-Laws in PracticeRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Four Wheeled RestaurantRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5