Movies
Ratings
419
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
My punch drunk boxerRated ★ 4.5
KlausRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 1.5
The World's EndRated ★ 4.0
Errementari: The Blacksmith and the DevilRated ★ 3.5
The UnfairRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5