Titles you rated
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 2.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0- SinglesRated ★ 1.0
HitchRated ★ 2.0
This Means WarRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 1.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 1.0
WaterworldRated ★ 2.0
LockoutRated ★ 1.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 1.0
Searching for Sugar ManRated ★ 2.0
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 4.0