Titles you rated
Fight ClubRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 1.0
FriendRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0