Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0