Series
Ratings
21
Crash Landing on YouRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0