Titles you rated
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5