Series
Ratings
28
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
King of DesertRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0