Movies
Ratings
950
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
PandorumRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Lego MovieRated ★ 4.5
Babylon A.D.Rated ★ 3.5